Dasellie G. Antipolo
Merly of Davao City
Vera Ceballos
Clyde Tenorio
Helen Garcesa
Noel Egaran
Rolly Dillera
Greggy Saljay
Kyra Mansueto
Joselle Tuburan
Reuel N. Toledo
Fred Palomar
Christ’l Ranjo
Sylvia Cabading
Vilma R. Gonzales
Josue A. Lamata
Fernando B. Santander
Toto Bardz Calibara
Danilo P. Alam
Jofelia Tuburan
Lecerio Macahig
Liline Kano
Norhata Ganion Lagialam
Jasmin P. Isla
Eugene Cañadilla
Dondon Balacaman
Ate Mores Sultan Casi
Woi Sam
Orville Ballitoc
Rogelio Gante
Josie Mesina, CFJ, Mla
Sam, IMT Brunei Darussalam
Mikko, Lambayong, Sultan Kudarat
H. Lumayo
Baliling of New Panay, Tulunan, Cotabato
Yrah
Anina Padian
Diane
Libunganon
Rubyliza Medellin
4H Mark Nesty
Melissa
4H Matalam, Francis Elgin O. Estolas
Chelcie Miyoki Claud of Magpet
4h Magpet, Nica Jhan A. Espejo, 4-H Coordinator of Pres. Roxas
Rene G. Serra
Edwin Badille Jr, Edge Radio 101.5 FM
Alberto
Emelie P. Jamorabon, City of Tacurong
Pauline Hanson
Argie Asaria, South Cotabato
Angie Sasi
Judge Dax Xenos and Pearl Vilencio
Sec. Jess Dureza
4H Pigcawayan, Erzeil Van S. Canja
Nelzy Peñaranda, Poblacion, Tulunan, Cotabato
OHNA
Chona Suico Gomez
Jesielyn Macapobre, G. Baynosa, Tulunan, Cotabato
Edhen R. Alcordo
Jerome Ferenal
Israel F. Mendoza
Lavin & Lovely Blanco
Jellordy Manlo
Timuay Lito Palma
Ronie T. Sanul
Weng
Dama
MARFG
MLANGENOS
TUNGKO ABAS, Kabacan, Cotabato
YHEN
Julian S. Espas
4H
Vahara Espu
Naima
APRIL ATRAGENIO
LITO GAY
LITO G. DENOLAN
Alzea Gaillen
ELLAGE
Gerald from yt
Nasrodin P. Tolia
SHPM
T. COWANO
Josie, Alzda Guillen
Glynth
Bai Fatima Maliga
Angel Ulpindo
Aldon
Eric Salcedo
Michael Daa
Ysay Gayses
Karl Mamac
Eldon Heart
Dicali
Ampuan
Beniares
Bahan
Natona
Cano
Jerome Ele
Johayda Lumena
Aldrin John
Nicolas A.Turnos
Pinky Go
Joy Kyee N. Fordan
Sheena Mae Licatan
Glynth
John Lloyd Tejero
Rye Ann Q.Reas
Junix
Viena TiessL. Sacayanan
Allan G. Paperi
RamlahA. Ampatuan
Jestine Betonio
Mica Cebalos
Jake Kintanar
Virginia Woolf
Bayawan
Arbynne Dorado
JM
Mike Ceballos
Noleen Lamang
Hazel Faith
Anon
Marilyn E. Bandico
Donna Andrea dela Cruz
John Robert
Medina
Kian Apistar
Jezriel
Rachelle Serra
Keir
Janessa Ferolin
Sheena May Licatan
Karen Aposaga
Jhon Carlo Tero
Judelyn Decena
Pretty Mae Maldo
Blessie Dawn Ybañez
Bevelyn Alvarez
Ikay
Villaram
Magcalayo
Ortiz
Plaza
Fuentes
Dumacon
Janet Salili
Mary Joy Nebres
Ky
Lan
Den
Jec
Wen
Rez
Heart
Mary Joy Nebres
Micko Versola
Emem
Rocelyn M. Agod
Gipgano KJ
Joey Genobio
Trishia Ayana Nedamo
Mr. Sen Lim Hung
EG Bustos
AJ Vilbar
Yang yang
Ibrahim
Miguel Butigan
Mylen Butigan
Kyla Nicole Marcon
Zhaira Chua
Delia Taverna Anito and famiy
Salac family
Melody Adoc
Vjas
Mommy Bamz and Gwynthkyle
CJ Chow
Saikudz Baclid
Daccy
Shekaina
Jimboy Mark Sabal
Ghenee Murray
Lito Denolan
Alzea Guillen
Ellage
Paglala, Fandz
Monia Labog
Racel dela Curz
Jenil
Kristine Mae Butigan
Reymart Piloquin
Kemj family
Joyce Hernane
Jee Ann
Bridgette Quismondo
Joymae Calotes
Bryan Dave Parojinog
Sadne
Britney Ann Verona
Vincent Angelo Nicolas
Sachzna Laparan
Fritzi Ann Garcia
Gian Carlo C. Gadong
Angie Sasi
HUGE & IRENE
Melzy Peñaranda
Ronie T.
Myrna Almario
Jen Alquizar
Marlove M.
Romanida
Ester M.Veloso
Leo Tolentino Madrazo
Dr. Andrie Udal
Teresita A. Pagaduan
Judge Lily Lydia Laquindanum
Asec Hermoso
Christine Canda
Vanessa Vinluan
Leah Pabiling
Jessebelle Abuela
Cliestine Camarinas
Eleonor Loyola
Rahim Sumagayan
Princess Ennel Pinkian
Allan Villarubia Jr
Vlademire
Andrian Ubanan
Engr. Jessie Rose Aboyot
Allea
Engr. Kaye S. Bello
Laurise
Rowena

Arlyn Obas Espadera
Editha A. Bernad
Janice M. Martinez
Ady Yusof
Rosanna P. Alave
Niel Jake V. Casi
Lorenzo Bautista Jr.
Gilbert “Bitoy” Villasis
Robinson Monsanto
Timuay Dahil I. Mampurok
Donald G.
Pablito Pamplona
Albert Garduque
Violy A. Dignomo
Karl Jone Tanaid
Manuel V. de Leon FMS
Albert Garduque
Helen P. Trinidad
Eva Benjamin
Cherry Benjamin
April Babol
Marilyn Catapang Cabiles
Carlito S. Cabiles II
Sarman
Muhaymin
Orlando M. Daño
Bebot Marañon
Ivy Dalumpines Ballitoc
Rose
Badz
LTL HM Argamosa
Helen P. Lavilla
Wed Dinopol
MJ, Banisilan
Mitch(zyler)/Janice
Dimasuhid and Jhon Llyod
YRAH
RJ
Matz
Andy Bastian
Edna
4H President Roxas Ryan B. Diwatan
Pachum
Rren II
M.S. Ceriales
Honey Espejo III
Danner B. D.
4H Club of North Cotabato Ronald Paz Rocha
4-H Club, Pigcawayan
Carlota Sandique, MD
Jill Sandique
Jo-ann C. Sandique
Jerome Ferenal
Giveny Candigier
Jerome Ferenal
Caleb Byerly
Marvin P. Samson
Dennis Chaya 4-H Midsayap
4H Aleosan Lenzy Cantomayor
Jing of Edge Fm 101.5, Kidapawan
Zai-zai
Sai of Aleosan
4-H Kidapawan
VLAP/4H Mlang
Louie Monsanto
JANN EHRL C. CORPUZ
JHAZ SINTEYA
BABA
Icee Faith D.Dapito
OJT Queen
Dod
Chinney Lee F. Pelayo
Daryll and Abigail
LET US TO EACH OTHER..
Kitty and xoxo
A MANGELEN-PENDATUN MATALAM
Ivory Dela Flor, KC Grace Panch
Dyllan
kitkath and Karen
Ceule C. Borromeo
Ayajean
love and whest
Van
NINNA ROSARIO
MGEN, RCV,COM4
Jumar
Joy and April
New Panay, Pigcawayan
Johaira and Capal
Remedies G. Barretto
Ma.Liza R. Catunao
Sofia Cortado
Peter Rivera
Marily E. Bandico
Dicali
Mitch
Janice
Kristin Faith
MJ
Dimasohid
Jhon Lloyd
Shem John M. Yusoya
Carla
Gasing
Ricardo Iguales
Joannah Marie P. Donayre
Jerry
MMLlorica
Michael Lacerna
Jame
Eloisa Faye Mericuelo
Teejay Oropel
Jezjez
Mary Grace Abunelo
Nalyn
Feby Taganile
Jhon Lloyd Cabalira
Yrah
Rhon
Klarisse Canejo
Genelyn A. Tomaring
Adverequito
Lovelyn
J.O.A
Bhe
JColin Bagaforo
Niko delos Santos
Julito Saladan
Romnick
Jorleca
Kay
Marlyn C. Mascariñas
Faith
Rabe
Aljon
Michael
Paul
Ace
Alma S. Otti
Al-Gamdi Dimalna
Van Michael
Ebrahim
Arisgado
Gelard L. Laña
AB Tacardon
Angel Camral
Sheika Odin
Allaurence
Clark
Efren
Kent
Clyde
Nogie Salgumba
Nove Saligumba
Kristof Saligumba
Krysthia Saligumba
Christian Saligumba
Mikaela Cassandra Hernandez
Elondo Alexes Mercado
Engr. Jaro
Jerycho P. Batoon
Magallanes
Valerie
Luzvie Sausal Geneza
Nicyl Bakro Barrete
Allyssa Mae Revive Bagtasos
Johanie Mutalib
Sittie Norhaida
Carlo Caorillos
Hazel Wenn
Nanding
Karl Fermin
Xylie
Shaina Cotis
Eunice Felipe
Ann L. Cortes
Nicole
John Arnold Ponseca
Jelyn
Ann
Omar Mamento
Gary
Margerie Tan Farcy
Nick Sultan
Kathrina
Kubby
Donayre
Kristel Mae Castor
Lance Chester Gornez
Mark
Janime Mercampo
Almira Lagasan
Zeny
Gayle
Lot lot
Joyjoy
Zynnia Montani
Nimer Jeriel
Kantua Fajardo
Jhona
Daphne
Chan Mustapha
Mia
Koykoy
Ivory dela Flor
Sophy dela Torre Balaque
Elizabeth Navarette
Lulea Carreefel C. Marti
Anthony P. Bravo
Saluya
Emie Baton
Charity Bugcal
Danica
Daso Manual
Jayson
Rochelle Carbaquel
Rosalia Magalay
Jelyn Cantomayor
Jasmin Hassan
Kate B. Luayon
Lorydel B. Maquiling
Lenie
Kyt Lorenz Roy J. Factao
Lorefiel Deocampo
Kerker
Stella
Jan2x
Kaye
Hazel
Col Bradquil
Alex S. Mabpandi
Murillo
Pepay Ronan
Norhanie Baculudan
John Renz Versola
Engr. Rue Tuyogon
Yhvone Lastimusa
Lorie
Jonathan Tabuan
Vincent

Ferdinand L. Bergonia
Rod of 107.9 One Radio
Nestor Villanueva
Azucena Diaz Villanueva
Philip Chris Sandaga
Jeric Londres Española
Elena Siangco
Helina G. Ceballos
Nessjee Bongga
Paul Magas
Cynthia Asuncion
Eugene Ranjo
Marlyn “Ging” Custodio
Zeny Embodo
Radhuan
Onggie Pader
A.F. Tejada
Nasser Gayagay
Mohammed Mezudy Afril
Noemi J. Taliño
LS Candolada
Briccio Parone
Bitoy Villasis
Jenefier Anarna Pangilinan
Myra Dulay Bade
Jack Sandique
Vivien Dumingsel
Tito Qudilla
Vice Mayor of Aleosan
Heart
Bhe
J.O.A.
Lovelyn
AVDEREQUITO
Genelyn A. Tomaring
Ra. Nana
Rhon
Jhon Lloyd Cabalina
Doc Zul
Ray TUCP PL
Percy
Mordee
Erma Quiñones, Efren Lumogdang, Elmer Espadera, SP Personnel
Fr. Ulysses Cabayaon, SJ, Ateneo de Davao
Camilo N. Nomos, Jr.
Evelyn
EDD
RHCabaya
Fr. Joel Tabora, Ateneo de Davao University
PSS Maximo Layugan, PD, CPPO
Gian Carlo C. Gadong
Angie Sasi
BGEN ANCAN COMDR, 1002 BDV, 101, DA
APB
Sosima Calago
Mohagher Iqbal
ARD Abdullah V. Matalam, A. V. Matalam
Ali Abdullah, Provincial Director, DILG North Cotabato.
Louie
Naz
RSMatalam
N-day Lumuyao
Hayden
M. Abdula
Edgar E. Gonzales, NDTC, Museum NDTC, Tacurong City
PINSP Akmad O
BAM AQUINO
BM ROLLY SACDALAN
Rozanne Beatris Jade Maranon, RPH
MGen Arnel B. Dela Vega COMMANDER, 6ID
Lucia P. Benemerito
COL. MOJICA
XTL
Cherrie Mae Ilan
LUMEN H. TARAN 04/19/18
NANCY A. CATAMCO 2nd DISTRICT, Representative
MARIO CATUBAY
DECEREE
FELIP MAR DAHAN HONEY
Cindy
Rey Mark Mamac
Ryan Famlilagan
Michael
Sheila May
CM Ceballos
Lucille Fausto
Lester
Christy Mae Tapang
Leah
Shadrock A.Remonde
Lovelyn Calotes Jamad
Lea Mae
Norjehan Repors
Rishel
Romnick Pagal
L.S. Moscoso
Jessa Babe Bongaidan
Jig
Weng
Rose
Jam
Wed Dinopol
Badz
Ronald Jericho G. Ela
Niño Jude Soriano
Doc Zul
Jehayda Lumena
Blessie Gwyn MSayson
Eker Painaga
Neil Neri
May Lorelei Maguad
Michael Baa
Sultan Maniaga P. Mantawil
Mark Angelo Ebrona
Pammy
Percy Nvarro
Maloy Bolasa
Angelo
Camille
Cady Jane Berdin Salupeza
Buellyn Balanag
Dexter Capiduan
Trenz
Dolores C. Gurion
Kyle Comisio
Khaira
Mikka Ella de Gracia
Atty. Bicbic Garcia
Rica Omamos
Naz
Mica Ceballos
Christone Key L. Simon
Emz
Mileen Haim
Francis Anthony Hernandez
Ryan Guevarra
Ramlah A. Ampatuan
Shehara
Batman (Viena)
Charmaine T
Princess Joy
Prince Tristian Sarmento
Franciss Guarra
Dara Nicole Vasquez
Klarisse Audrey Callejo
JUlline Kaith
Wayla Dua
Bea Posia
Earl Carlo Geraga
Aubrey Gem Caugas
Lorraine Arandia
Mary Rose Espina
LLama
Sandy
Kristianne Vergara
Beb
Kaye
Ivy
Mavvel Jcris Paglinawan
Rhea Tezzine
Sadre
Teddy Rigonan
Christian Olinares
B. Salupeza
Barbosa
Aries Angel Serag
Shanice
Lyka Mae Marata
Althea Daruca Molo
Eden Claire Baylon
Gab Cadungon
Critel Joy Intero
Aviel Dawn Ondoy
Jana Valdez Pandio
Aj Aguilar
Paul Vincent Villanueva
Laica Eroy
Aleena Shaina Cortis
Ayesha Cheelyn Comampong
Carl
Kyzyl
Dats
Emong Vong
Maria Crixty Flore Feria
Nicole
Mark
KMark D
Paul Vincent Villanueva
Jayson Ones
Lou Diamond Endoy
Jessica
Nicole Desales
Mac Evelyn Alba
Brady Martinez
Renz Garcia
Clyde Martinez
Nor Sulaiman
Ramos family
Raquel
Argynel
Blessed
JAmes
LJ Somejo
Jose P.Pepito
Salwanie
Nicka
Annafe
Kia Cabrera
Bernadez, Yasser
Rica Abdullah
Danny
Mot Mot
Dan Gabriel Pacete
Raymond Mantawil
Vim
Yohance
Xhaiden
Himbing
Mark Guinalon
Mark Rey
Delia Marie L.Pantaray
John Mark G. Alacalde
Faye Paule
Sophia Regine Alejo
Bea Sanchez
Angel Babes Peligros
Loniel Kate Ambay
Baihana Lumena
Christian Jay Gabuat
Rica
Evelyn

CRIS
Msgr Tony Pueyo
Eva L. Bernabe
Dionisa B. Mercede
Ayresh
Cath
JV Padama
Cacal
DMG
Fernando B.
Paular, J.
Capua, Jephoy
Kim Vincent Pedro
Bacus Family
Allan Bong
Ching
Rhona Jean Dacillo
Rick Lawrence
Bayong
John Jay Apolinario
Anna Marie Carbajosa
Biboy
Nikko R. Cantosa
Lu Jay Clinton
Princess Michalla
Mae Ann Angkad
Norhana Kasan
Noralyn Matalam
Laga Mama
Norhayi Khaliel
Jenie Mae Birang
Chrestil Fe R. Casipe
Jhon Lawrenz
Joy
Mayamin Sultan Hassan
F. Hanim
Vangie P.
Yohaira Cristel Eli
Adashir
Nguyen Huyduc
Jules Benitez
Hasnaida Duma
Arnel Pakiwag
Lovely
Prudencia Singayao
Domie Aguilar
Robert Goneda
Jorgenette Salupeza
Jomar Clarence Cambal
Cristelyn Cuyno
Mailin Sasi
DJ Rhine
Amina S. Tondog
Susana Sun
Rosalie A. Lodrita
Luz Lalli
June Canumay
Princess Bengaura
Jayson
Julian
Zion
Vhong
Daisy Ann
Maria Rosario Denolan
Wencille Joy Jalapadan
Charived Villanueva
Naz
Nestor Isogon, Jr.
Nasrodin Idia
Randy Jamero
Julie Mae
Angeline Manalo
Kristine Mae
Jayson
Allyssa Gwyn Pinoon
Princess
Zacaria, Datu Hazzerudeyn
JEM
Kessa Marie Antona
Glory Jane Egalin
Ernesto Pemz
Ching
Karen
Sheena
Janine
Carlo
Patpat
Judelyn
Blessie
Trenz
Shaira Abarientos
Toto
Julius
Bobong
Jones
Pets
Nel’s
Riez Vernie Quiñanola
Alex L. Borneo
Bek Ethan
Ayya
Alma Sultan Dalgan
May-ann
PL Thailand
Gie
Gail Boy M. Diaz
Honey Fe Porcadilla
Fidel Raya
Dave Fuerte
Honey Denolan
Sarah G.
Dara
Khristine Joy A. Bentoy
Angelica Bacara
J.M. Villosa
Pinky Go
Tolentino
Ligaya
MSU-GSC
Rosete, J.
Lyka
Lito
CFCI-BLIS
Beryl
Aljohn Marasigan
Fairodz o. Dalandas
Farah Macapuan
Tine
Rosiel
Joshua Tapdasan
Eufemio Agbayani III
Maniri & Gumaan
Marivic
Naz
Dada
Maybelle
Igloria, E.R
Sweet-Y Fiez Selegna
Sweetrose
Ysay & Che
Jessa Mae
Kheyt
Jailan Zaragosa
JM
Anne
Rowena Lariosa Amalera
Jaymark
Luz Lalli
Jomer D. Basaen, Jr.
Armin B. Alabata, Jr.
Joraima P. Sapalon
Datulayta
Wenmar Maniguez
Hannah Pasco
Trenz
Kier A. Domingo
Elenil
Evan Ross F. Junrez
Venesh Nicole C. Guevarra
Hazel 09
Karen Michelle
Cuckoo
Ruselle
Jake_Sayson16
Rosario
Mayang N.
Loriene Abia
Hopie
Jacqui
Yobmib Tagum
Aimee Lofranco
Xian Jude S. Aranas
San2 Sumadia
Clyme Matieu David
Mindo’s
Dan Leigh Ires
Asec Orville
Ron Ron
Sam
Datu Norsid Kinudal Salapudin
Niko delos Santos
Caayamans
Fahren
Rod “Anton” Matucan
Alvin
Yuri
Rose C. Valenzona
Merlita B. Alado
Alberto G. Romulo
Neil Jho
Saylag
Jason Cabaya
Precious Castro
Jaycel
Jenald
J. Majoca
Joanna Barase
Caster
Rosario Obrador
Nikko Revira
Apol Dulawanin
Nilo D. Catihan, Jr.
Brian Dexter Medija
Elmo Tactacan
Liza Espejo Santos
Karizza Jane Pejaner
Rhiomel Cervantes Lofranco
Gina Hebalora
Karen
Brian Descarsar Alagano
Florence
Tonton
John Laureoja
Jowi
Joemarie Casia
Jaysa
MLangenio
Ric Hapitan
Lyrna
Lito Cabiles
LTC HM Argamosa
Reyselle Dagotdot
Ela
Tacz
Lovely Negro
Jack
Noy
Juloya
Jimboy
Rey Prostrado
Rainier Porquillo Ramintas
Kennie David
Edna
Matz
RJ
Andy Bastian
Ryan Diwatin
Ivy Jean
Hida Jyn Benabese
Leonila Gasang